U petak 13. listopada u našoj školi se održala manifestacija eTwinning day na kojoj su učenicima dodijeljene potvrde National quality labelNacionalna oznaka kvalitete za sudjelovanje u eTwinning projektima Otapam li ledenjake i Proljetno bogatstvo prirode. Naši učenici 4.e i 4.c razreda sudjelovali su u navedenim projektima u prvom razredu, a  Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuje se projektima  za kategorije inovativnost i kreativnost, uporaba informacijsko-komunikacijske tehnologije, integraciju projekta u kurikulum, suradnju među školama partnerima te rezutate, učinak i dokumentiranje. Učenicima su čestitale profesorice M. Vuković, M. Maršić, A. Mendeš i S. Markota koje su ujedno i voditeljice navedenih projekata. Nakon proslave, uslijedilo je i predavanje Naši eTwinning projekti kojeg su održale spomenute profesorice. Na prigodnoj svečanosti je istaknuto kako će dodjela priznanja učenicima za njihov rad i trud u projektima od sada postati uobičajena praksa naše škole.