Naziv projekta: Klimatizacija prostorija Gimnazije dr. Mate Ujevića u Imotskom/ ­­­­­Namještanje kabineta biologija, fizika, kemija u Srednjoj školi Antuna Branka Šimića u Grudama (BiH)

U Gimnaziji dr. Mate Ujevića u Imotskom održan je projektni sastanak ravnatelja Borisa Karina te ravnatelja srednje škole Antuna Branka Šimića u Grudama (BiH), Mladena Leke. Sastanak je organiziran u sklopu aktivnosti Programa prekogranične suradnje Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Sredstva iz projekta osiguralo je Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije. Kvalitetna prekogranična suradnja dviju navedenih škola omogućila je klimatizaciju prostorija Gimnazije dr. Mate Ujevića i opremanje kabineta biologije, fizike i kemije u školi Antuna Branka Šimića u Grudama. Sastanku je prisustovala i voditeljica projekta, Suzana Jelavić, psihologinja Gimnazije dr. Mate Ujevića u Imotskom.  Uspješna realizacija ovog projekta pokazatelj je kako je potrebno njegovati prijateljske prekogranične odnose te se nadamo kako će ovo biti početak duge i plodonosne suradnje između Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.