eTwinning projekt: Vremenska lenta

Od 1. rujna 2019. do 31.kolovoza 2022. godine u našoj školi će se provoditi projekt Erasmus+ KA229 pod nazivom Sciences and Mathematics into Learning English S.M.I.L.E. financiran sredstvima Europske unije uz potporu Nacionalne agencije za mobilnost I programe EU.

Koordinaror projekta   je škola iz Latvije, a naša škola je jedna od pet škola partnera koje sudjeluju u projektu uz one iz Estonije, Grčke, Rumunjske i Češke. Projekt će će realizirati kroz sljedeće teme: Znanosti u školi, Voda i zrak, Planeti i magnetizam, Tangrami i origami, moj grad u brojevima, Svojstva četverokuta, matematika u okolišu, a podrazumijeva mobilnosti nastavnika i učenika tijekom navedenog razdoblja provedbe projekta.

Erasmus+ sastanak u Rumunjskoj

U sklopu Erasmus+ projekta Sciences and Mathematics into Learning English "S.M.I.L.E", u Rumunjskoj je održan inicijalni sastanak profesora iz Latvije, Estonije, Grčke, Češke, Hrvatske i Rumunjske. Gimnaziju dr. Mate Ujevića su predstavljale profesorice Marijana Pezo,...